Terazi Burcundan Olanların En Çok Sevdiği Yemekler

Terazi Burcundan Olanların En Çok Sevdiği Yemekler

Terazi burcu insanı boğazına düşkün bir burçtur. Örneğin; Koç burcundan olanlar o kadar fazla yemek yemeyi sevmez. Terazi burcundan olanlar ise yemek yemeyi çok severler. İşte Terazi burcunun en çok sevdikleri yemekler...

Bazı burç insanları boğazına düşkünlüğüyle bilinir. Bu burç insanlarının damak zevkleri oldukça gelişmiştir. Her zaman yeni tatlar arayışına girerler ve beğendiklerini de herkesle paylaşırlar. Bu burçların başında da Teraziler gelir. 

Teraziler, obur denilebilecek seviyede yemek yemeği severler. Her daim atıştırmalıkları hazır, bardakları hep doludur. Bakalım Terazi burcundan olanların en sevdiği yiyecekler nelermiş.

Terazı Burcunun En Sevdiği Yiyecekler

Teraziler genelde vegan beslenmeyi tercih eder. Sebze yemekleri vazgeçilmezleridir. Ancak arada bir burger ve deniz ürünleri de yemeden yapamazlar.

Baklagiller, et, havuç, kestane, sarımsak, yeşil yapraklı sebzeler, soğan, bezelye, mısır, elma, çilek, badem ve kuru üzüm en sevdikleri yiyeceklerdir. 

Terazi Burcunun En Sevdiği Tatlılar

Teraziler genelde zarif ama şık sunumları olan tatlıları beğenir. Meyveli pastalar terazilerin olmazsa olmazıdır. Özellikle çilekli ve kremalı tatlıları tercih ederler.