Canan Karatay önerdi, altından daha değerli ömrü de uzatıyor

Canan Karatay önerdi, altından daha değerli ömrü de uzatıyor

Canan Karatay'dan herkesi ilgilendiren zeytinyağı açıklaması. Anne sütü kadar değerli olduğunu söyleyen Canan Karatay zeytinyağının mucizelerini paylaştı.

Türk mutfağında zeytinyağıyla çok sayıda yemek yapılıyor. Salatalara da eklenen zeytinyağı gerçekten de mutfağımızın vazgeçilmez besinlerinden. Canan Karatay, zeytinyağı hakkında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Zeytinyağının faydalarını saymakla bitmediğini herkes biliyor.

Ancak Canan Karatay'a göre zeytinyağının faydaları pekte bilinmiyor. Örneğin Karatay'a göre zeytinyağı aslında anne sütü kadar değerli bir meyve suyu. Evet zeytinyağı için Canan Karatay doğal meyve suyudur açıklamasında bulunuyor.

Zaman zaman Canan Karatay, katıldığı programlarda zeytinyağı da içerek zeytinyağının faydalarını anlatırken zeytinyağı içmeyi de ihmal etmiyor

Uzmanlar da Canan Karatay'ı doğruluyor

* Zeytinyağı karaciğeri yeniliyor

* Zeytinyağı bağırsak sağlığına iyi geliyor

*Zeytinyağı mide içinde faydalı

*Zeytinyağı aynı zamanda kalp ve damar sağlığına da iyi geliyor.

CANAN KARATAY EZBER BOZDU

Canan Karatay'ın mynet sitesinde yayınlanan açıklamaları da dikkat çekiyor. "Her zaman söylüyorum yine tekrarlayacağım. Zeytin altından çok çok daha kıymetlidir. Zeytin meyvesinin suyu olan zeytinyağı kullanımı artarsa hastalıkları önler, hiçbir hastalık kalmaz"

Çok sayıda uzmanda Canan Karatay'ın açıklamalarını doğruluyor. Ancak bilinmesi gereken bir gerçek var. Tüketilmesi gereken zeytinyağı mutlaka ama mutlaka doğal olmalı.